Ekonomi

Vakıfbank akaryakıt alışverişlerinde 50 TL indirim yapıyor!

Vakıfbank, resmi web sayfası üzerinden müşterileri için akaryakıt alışverişinde sunduğu 50 TL’lik indirimi duyurdu. Kampanyanın 1 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında başladığını duyuran Vakıfbank farklı günlerde tek seferlik yapılacak 4 adet 150 TL’lik alışveriş sonrasında akaryakıt istasyonlarında en az 50 TL’lik akaryakıt alımı yapıldığında 50 TL indirim kazanılacağı açıklandı.

Müşterilerin akaryakıt indiriminden yararlanmak için farklı günlerde tek seferlik 150 TL’lik akaryakıt alışveriş yapılması gerektiği açıklandı. 1 – 11 Temmuz 2021 tarihleri arasında en az 50 TL’lik akaryakıt alımı yapıldığında 50 TL indirim kazanmak isteyenler için kampanya detayları açıklandı..

KAMPANYA DETAYLARI

Vakıfbank akaryakıt kampanyası için tüm detayları şu şekilde aktardı:

VakıfBank Worldcard ile akaryakıt istasyonlarından 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine, 1-11 Temmuz 2021 tarihleri arasında akaryakıt istasyonlarından en az 50 TL akaryakıt alımı yapıldığında 50 TL indirim verilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL indirim kazanabilir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kartlar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order ve internet alışverişi, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan indirim 20 Temmuz 2021 tarihinde alışverişin yapıldığı bireysel kredi kartına yansıtılacaktır.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir