Ekonomi

İhtiyaç sahipleri dikkat! TEB aylık 376 TL taksitle 18 – 70 yaş arası herkese kredi veriyor!

Bankalar, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri sayısını artırmak adına yeni kampanyalar duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda TEB yeni gelen müşterileri için hoş geldin kredisi veriyor. Uygun faizli kredi oranları ile 100 bin TL’ye kadar verilen ihtiyaç kredisi için detaylar haberimizde..

Bankanın sunduğu ihtiyaç kredisi için 18 – 70 yaş arası tüm herkesi başvuruda bulunabileceği aktarıldı. Banka konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, “Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilsen, sen de hemen CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi’ye başvur; yeni müşterilerimize özel %1,45’ten başlayan faiz oranından yararlan” ifadesini kullandı.

KEFİLSİZ TEMİNATSIZ

100 bin TL’ye varan hoş geldin kredisi için herhangi bir kefil ya da teminat gösterilmesine gerek olmadığını belirten TEB şu açıklamayı yaptı:

“CEPTETEB İhtiyaç Kredisi; bireysel kredi ihtiyacın olduğu anda tek tıkla hesabına aktarabildiğin bir tüketici kredisidir. Yerinden kalkmadan, şubeye gitmeden, sıra beklemeden kredi çekebilmene olanak sağlayan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, ihtiyacın olan her an senin yanında! 1.000 – 100.000 TL aralığındaki tutarlarda ve 3 – 36 ay aralığındaki vadelerde, 18-70 yaş aralığındaki herkesin başvuru yapabileceği CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni aylık eşit taksitler halinde ödeyebilirsin. Üstelik CEPTETEB İhtiyaç Kredisi alabilmek için kefil ya da teminat göstermene de gerek yok”

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Kredi notu 1,879 ve üzeri olan müşteriler için 10 bin TL’lik kredi için örnek ödeme tablosu şu şekilde açıklandı:

36 ay vade seçeneği ile aylık 376,13 TL taksitle ödeme planının olduğu krediden yararlanmak isteyenler için başvuruların mobil uygulama, ATM şubeleri ya da ban şubeleri üzerinden yapılabileceği ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir