Ekonomi

İş Bankası 500 TL – 5 bin TL arasındaki ihtiyaçlarınız için %0 faizli ek hesap sunuyor!

Türkiye İş Bankası alışveriş için nakit ihtiyacı olan müşterilerine yeni kredi kampanyasını duyurdu. Banka yaptığı açıklamasında kampanyasını “Bir İlk!” adı altında duyurdu. N11.com üzerinden alışveriş yapacaklar için duyurulan kampanyada 500 TL ve 5 bin TL arasında ihtiyacı olanlara %0 faiz ile taksitli ek hesap fırsatı sunulacağı duyuruldu.

İş Bankası yapmış olduğu açıklamasında, “28 Mayıs – 7 Temmuz 2021 tarihleri arasında, ​n11.com’dan ​ yapacağınız 500 – 5000 TL arası alışverişlerde, İş Bankası İle Öde platformu üzerinden Ek Hesap kullanılabilir limitiniz dahilinde 3 ay varan vadelerde % 0 faiz ile Taksitli Ek Hesap fırsatı!” ifadesini kullandı.

Kampanya 28 Mayıs ve 7 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. N11.com üzerinden yaplacak 500 TL ve 5 bin TL arasındaki alışverişlerde 3 ay vade seçenekleriyle %0 faiz ile taksitli ek hesap fırsatı verilecek. Peki, taksitli ek hesap özelliği nedir?

TAKSİTLİ EK HESAP ÖZELLİĞİ NEDİR?

Kredi sadece alışveriş anında kullandırılır.

Anlaşmalı online alışveriş sitelerinde geçerlidir.

Taksitli ek hesabınızın taksit ödemeleri, 7 gün 24 saat İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden, Bankamatiklerden ve dilediğiniz İş Bankası şubesinden kolayca gerçekleştirilebilir.

Azami vade ve tutarı, yasal düzenlemeler ve firmalarla yapılan anlaşmalar kapsamında belirlenmekte olup, farklılık gösterebilir.

TAKSİTLİ EK HESAP NASIL KULLANILIR?

Online alışveriş siteleri üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için seçilen ürünlerin toplam sepet tutarı kadar anında kredili mevduat hesabı kullanılabilir limitinizden taksitli kullanım yapılabilir. Kullandırım anında sonuçlanır ve ilgili tutar firmanın hesabına hemen aktarılır.

Ek hesabınız yoksa dijital kanallarımızdan ek hesap açarak ve/veya yeterli limitiniz yoksa limit artışı yaparak alışverişinize devam edebilirsiniz.

BAŞVURU KANALLARI

Ek Hesap’ınıza, İş Bankası Şubelerine gitmeden, tüm dijital temas noktalarından kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • İşCep’ten Krediler > Ek Hesap Başvurusu Yap veya
  • İnternet Şubesi’nden Kredilerim > Ek Hesap > Başvuru
  • Bankamatiklerimizden Kredilerim > Daha Fazlası > Başvurular > Ek Hesap

Ek hesap limitinizin yeterli olamadığı durumda dijital temas noktalarından kolayca limit artışı yapabilirsiniz.

  • İşCep’ten Başvurular > Ek Hesap
  • İnternet Şubesi’nden Başvuru-Ürünler > Ek Hesap

0850 724 0 724 no.lu Telefon Şubesi’nden Ek Hesap limit artışı yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir