GenelPolitika

Sedat Peker’den sokağa çıkmayın açıklaması! Büyük bir oyun kurgulanıyor, eğer sokağa çıkarsanız..

Yayınladığı videolarla gündem olan Sedat Peker, bu hafta da attığı tweetler ile gündemde. Bugün İzmir’de HDP il binasına yapılan saldırı sonrasında Twitter üzerinden açıklama yaptı. Peker, açıklamasında önümüzdeki günlerde provokasyon amaçlı saldırının çok daha büyüklerinin yaşanacağını ifade ederek, vatandaşlara “Sokağa çıkmayın” çağrısında bulundu.

Organize suç örgütü kurmak suçu ile aranan ve yurt dışında firari olan Sedat Peker, bugün atmış olduğu Twitter’le gündem olan Sedat Peker, HDP İzmir İl binasına yapılan saldırıda HDP çalışanı Deniz Poyraz’ın hayatını kaybetmesi sonrasında, vatandaşlara sokağa çıkmayın uyarısında bulundu.

“HİÇBİR ŞARTLA SOKAĞA ÇIKMAYIN”

İşte Sedat Peker’in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar..

“Kıymetli dostlarım, İzmir HDP il başkanlığına yapılan provokasyon amaçlı saldırının çok daha büyüklerini ne yazık ki önümüzdeki zamanlarda yaşayacağız. Eğer benim tecrübeme ve samimiyetime inanıyorsanız hiçbir şartla sokağa çıkmayın.

Çok büyük bir oyun kurgulanıyor. Eğer siz sokağa çıkarsanız derin mehmet ve adamları terör örgütlerinin içindeki elemanlarını olaya dahil edip ortalığı yangın yerine çevirecekler.

Sadece cahil olanlar, gafil olanlar ve aptal olanlar düşmanlarının kurduğu oyunun bir parçası olurlar (bu oyunu kuranlara lütfen hizmet etmeyin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir