Ekonomi

Maaşını Ziraat Bankası, Halkbank ve Garanti Bankası’ndan alanlar dikkat!

Bankalar, son dönemlerde müşterileri sayısını artırmak amacıyla yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu süreç içerisinde maaşını Ziraat Bankası, Halkbank ve Garanti Bankası üzerinden alanlar için yeni kampanyalar açıklandı. İşte kampanyanın detayları..

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası yapmış olduğu açıklamasında maaşını Ziraat Bankası’ndan alanlar, otomatik elektrik, su ve doğalgaz ödeme talimatı vermesi durumunda birtakım avantajlardan yararlanabileceklerini açıkladı. Hesabın içerisinde faturalar için yeterli bakiye olmasa bile faturaların zamanında ve güvenilir bir şekilde ödenebileceğini belirten Ziraat Bankası şu açıklamayı yaptı:

Bankamıza Otomatik Ödeme Talimatı vererek borcunuzu son ödeme tarihinde değil, kredi kartınızın son ödeme tarihinde ödeme avantajını kazanabilirsiniz.

Fatura / prim ödemelerinizi kredi kartı ekstrenizden takip edebilme kolaylığını kazanabilirsiniz.

Hesaba verilen Otomatik Ödeme Talimatı’ndan farklı olarak bu uygulama ile faturanız / primleriniz için son ödeme tarihinde hesap bakiyenizin yeterli olup olmadığını düşünmenize gerek kalmaz.

Faturalarınız / primleriniz, kredi kartınızın limiti dâhilinde düzenli olarak ödenir.

Fatura veya prim tutarınız fatura / prim ödemenizin son ödeme tarihinde kredi kartı ekstrenize yansıtılır.

Faturalarınızın / primlerinizin kredi kartınızdan ödenmesi işlemi için ücret alınıp alınmayacağı kurumlar ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak farklılık göstermektedir.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası da yaptığı açıklamasında maaşlarını Garanti Bankası’ndan alanlar için yeni bir avantajın olduğunu duyurdu. Banka yaptığı açıklamasında “Maaş müşterilerimize özel bireysel emeklilik fırsatları sunulmaktadır” ifadesini kullanarak, maaşını Garanti Bankası’ndan alanlar için özel bireysel emeklilik planını şu şekilde açıkladı:

Maaşı Garanti BBVA hesabına yatan siz değerli müşterilerimiz için çok avantajlı bir plan önerimiz var!

Bireysel emeklilik sistemine girerken, diğer banka müşterilerimize kıyasla %10 daha az kesinti uygulanır.

Çalışanı olduğunuz kurum değişse bile emeklilik tarihinize kadar aynı plandan faydalanabilirsiniz.

Sadece siz maaş müşterilerimiz değil, birinci derecede yakınlarınız da bu plandan yararlanabilirler.

HALKBANK

Maaşını Halkbank’tan alanlar için de özel kredi verileceği açıklandı. Banka açıklamasında, “Maaşını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,58’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir” ifadesini kullandı.

100.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,58’den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık %1,63’den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kredi kullanılabileceğini ifade eden Halkbak ödemeler hakkında şunları söyledi:

Kredi ödemelerinizi;

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir