Ekonomi

İş Bankası güzel haberi duyurdu! 200 TL hediye veriliyor! Bunu yapmanız yeterli

İş Bankası 30 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerli olacak kampanyasını resmi web sayfası üzerinden duyurdu. Yapılan açıklamada 200 TL hediye verileceğini ancak bunun için müşterilerinin tek şartı yerine getirmeleri gerektiği ifade edildi.

Banka yaptığı açıklamasında İş Bankası kredi kartına başvurulması durumunda, tek seferlik yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL MaxiPuan kazanılabileceğini açıkladı. İşte kampanyaya dair merak edilen tüm detaylar..

KAMPANYA 1 MAYIS – 31 APUSTOS 2021 TARİHLERİ ARASINDA

Kampanyadan yararlanmak isteyenler için son tarih 31 Ağustos 2021 olarak açıklandı. Banka kredi kartına başvuruda bulunacak olan müşterileri için kampanyanın detaylarını bankanın resmi web sayfası üzerinden aktardı.

kampanyadan yararlanmak isteyenler 31 Ağustos tarihine kadar İŞ Bankası’nın uygulaması olan İşCep’te “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmına tıklayarak, banka müşterisi olmak ve İş Bankası kredi kartı için başvuruda bulunmak yeterli olacak.

NFC özelliği olan cep telefonunuza İşCep’i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayın.

NASIL İŞCEP MÜŞTERİSİ OLABİLİRİM?

Sizi tanıyabilmemiz ve size en iyi hizmeti sunabilmemiz için karşınıza çıkacak kısa başvuru formunu doldurun.

Yeni tip TC kimlik kartınızdaki çipi NFC uyumlu* telefonunuza taratın.

Sonraki adımda “Yüz Tanımayı Başlat” butonunu tıklayın. Yüzünüzde hiçbir aksesuar olmadan yüzünüzü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yapın.

Ardından “Müşteri Temsilcisine Bağlan” butonuna tıklayın ve müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak müşteri olma sürecini tamamlayın.

Cep telefonunuza gönderilecek geçici müşteri şifreniz ile hemen İşCep uygulamamızın kolay hizmetlerinden yararlanmaya başlayın, dilediğiniz ürünümüze başvurun.

Esnaf/gerçek kişi tacir iseniz bireysel hesabın yanı sıra ticari hesabınızı da aynı zamanda açabilirsiniz.

NFC özelliği iPhone 7 ve üzeri modellerde bulunmaktadır. NFC özelliğinin kullanılabilmesi için IOS 13 ve üzeri sürüm gerekmektedir. Android işletim sistemine sahip telefonlarda NFC özelliğinin bulunması yeterlidir.

NFC özelliğine sahip olmayan cep telefonları üzerinden İşCep’i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayarak başvuru formunu doldurabilir, İşCep’ten müşteri temsilcimizle yapacağınız görüntülü görüşme sonrasında adresinize kurye ile gönderilen imza formuna atacağınız tek bir imzanız ile hesap açılışını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir