Ekonomi

Vakıfbank bedava market alışverişi hediye ediyor! Son 10 gün!

Vakıfbank müşterilerini memnun etmek amacıyla yeni bir kampanyaya imza attı 1 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan Vakıfbank bedava alışveriş kampanyasında farklı günlerde yapılan ilk 10 alışverişin 1 tanesi hediye olarak geri dönüyor. İşte Vakıfbank bedava market alışverişi detayları..

Konuyla ilgili detayları Vakıfbank, resmi web sayfası üzerinden açıkladı. Yapılan açıklamada ilk 10 alışverişten en düşük tutarlı olan işlemin geri ödeneceğini ifade ederek, koşulları yerine getiren tüm müşterilerine 20 TL ile 100 TL arasında Bankomat Para hediye edilecek.

SON KATILIM TARİHİ 30 HAZİRAN 2021

Vakıfbank kampanyasına katılmak isteyenler kampanya detaylarını merak ediyor. Vakıfbank bankomat kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanmak için cep telefonu ile BEDAVA yazarak aralarında bir boşluk bırakarak Bankomat Kartın son 6 rakamını yazarak 5724’e SMS göndermeleri yeterli olacak.

VAKIFBANK KAMPANYA AÇIKLAMASI

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında tüm sektörlerde geçerli farklı günlerde yapacağınız ilk 10 alışverişten biri bizden.

Aynı gün yapılan alışverişlerden en düşük tutarlı alışveriş kampanyaya dahil edilecektir. Yapılan alışverişlerde harcama alt tutar sınırı yoktur.

Farklı günlerde yapılan ilk 10 alışverişten en düşük tutarlı işlem kadar Bankomat Para kazanılacaktır.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en az 20 TL; en fazla 100 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Kampanyaya, SMS yolu ile başarılı bir şekilde katılım sağlandığı tarihten itibaren farklı günlerde yapılacak ilk 10 alışveriş dahil edilecektir.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan BEDAVA yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. BEDAVA kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

Kampanyaya fiziki pos, internet üzerinden yapılan alışverişler ve Sanal Bankomat Kartlar dahildir.

VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, Passolig ödemesi, İninal, Multinet, Sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan sadece VakıfBank bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Paralar 20 Temmuz 2021 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kartlarına yüklenecektir.

Kampanyadan SMS ile başarılı bir şekilde katılım sağlayan ilk 125.000 müşterimiz faydalanabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir