Genel

A101 KURBANLIK FİYATLARI BELLİ OLDU

2021 yılı Kurban Bayramı için kurbanlık satışları A101’de de başladı. A101, Kurban Bayramı için uygun fiyatlarla ve taksit seçenekleriyle büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışı yapıyor.

Kurban Bayramı yaklaşırken vatandaş da kurbanlık fiyatlarını merak ediyor. A101, marketlerinde satışa sunduğu kurbanlık hayvanlarla müşterilere uygun fiyata kurbanlık alma fırsatı veriyor.

A101 markette Karaman koçun fiyatı 1695 TL olarak belirlenirken büyükbaş hisse 1795 TL olacak. Koçta minimum 16 kg, büyükbaşta minimum 20 kg kemiksiz et garantisi var.

Satın almada da kolaylık sağlayan A101 müşteriye çeşitli taksit imkanları sağlıyor. Garanti ve YapıKredi’de peşin fiyatına 10 taksit yapılırken, Maximum karta 8 taksit tanımlanabiliyor.

Diğer bankaların müşterilerine ise peşin fiyatına 6 taksit mevcut.

Kurbanlık vasfına uygunluğu kontrol edilmiş kurbanlık seçimi yapan A101, aynı zamanda dileyen müşterilerine kurban kolilerini ZİÇEV’e (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) bağışlama imkânı da tanıyor.

Kovid-19 tedbirlerine uygun şekilde yapılan kesim, ayrıca Tarım ve Orman Bakanlığı yönetmeliklerinin de belirttiği şekilde gerçekleştiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir