Ekonomi

Acil paraya ihtiyacı olanlar için duyuruldu! İş Bankası faizsiz kredi veriyor!

Bankalar son dönemlerde acil nakit ihtiyacı olanlar için kredi kampanyalarını peş peşe duyurdu. Son olarak İş Bankası yapmış olduğu açıklamasında 500 TL ile 5.000 TL arasındaki alışverişlerde sıfır faiz uygulamasının başladığını ve hatta kampanyanın yakın zamanda sona ereceğini duyurdu.

İş Bankası faizsiz kredi kampanyası ile ilgili yapmış olduğu açıklamasında kampanyanın 28 Mayıs tarihinde başladığı ve 7 Temmuz tarihinde sona ereceğini duyurdu. Bu kapsamda N11.com üzerinden yapılan alışverişler için 500 TL ve 5.000 TL arasındaki alışverişlerde yüzde 0 faizli kredi verileceğini ifade etti.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Faizsiz kredi uygulamasından yararlanmak isteyenler için yapılan açıklamada 3 aya varan vadelerde yüzde 0 faiz ile taksitli ek hesap fırsatının sağlandığı duyuruldu. Kampanyanın sadece N11.com üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olabileceği ifade edildi.

TAKSİTLİ EK HESAP ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Kredi sadece alışveriş anında kullandırılır.

Anlaşmalı online alışveriş sitelerinde geçerlidir.

Taksitli ek hesabınızın taksit ödemeleri, 7 gün 24 saat İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden, Bankamatiklerden ve dilediğiniz İş Bankası şubesinden kolayca gerçekleştirilebilir.

Azami vade ve tutarı, yasal düzenlemeler ve firmalarla yapılan anlaşmalar kapsamında belirlenmekte olup, farklılık gösterebilir.

TAKSİTLİ EK HESAP NASIL KULLANILIR?

Online alışveriş siteleri üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için seçilen ürünlerin toplam sepet tutarı kadar anında kredili mevduat hesabı kullanılabilir limitinizden taksitli kullanım yapılabilir. Kullandırım anında sonuçlanır ve ilgili tutar firmanın hesabına hemen aktarılır.

Ek hesabınız yoksa dijital kanallarımızdan ek hesap açarak ve/veya yeterli limitiniz yoksa limit artışı yaparak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir