Ekonomi

Nakit ihtiyacı çekenleri ilgilendiriyor! Faizler düşürüldü! Avantajlı paketler duyuruldu!

Bayrama özel ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere bankalar müjde verdi. Faiz oranı düşük avantajlı kredi paketleriyle vatandaşlar hayallerindeki ihtiyaç kredilerini çekebiliyorlar. Yüzde 1,35’e kadar düşen faizlerle uygun kredi kampanyaları vatandaşa sunuldu. İşte detaylar…

Bankaların duyurduğu en düşük ihtiyaç kredisi faizi yüzde 1.35 olarak belirlendi. 50 bin TL tutarında kredi  alan vatandaş 36 ay vadeyle aylık 1843 TL ödeyebiliyor.

KREDİ BAŞVURUSUNDA NELERE DİKKAT EDİLİYOR?

Bankalar kredi başvurularında ilk olarak vatandaşların kredi notunu inceliyorlar. Bu şekilde krediye uygunluk durumunu ortaya çıkardıklarında başvuran kişinin SGK’lı olarak bir işte çalışması veya herhangi bir iş sahibi olması şartı konuluyor. Bordro da tamamlandıktan sonra kredi işlemlerine başlanıyor ve aynı gün içinde hesaba yatırılıyor.

KREDİ NOTU ÖNEMLİ

Kredi notu düşük vatandaşın kredi alabilmesi de zorlaşıyor. Kredi notu ise 0 ile 1900 arasında değişiyor. 0-699 çok riskli,
700-1099 orta riskli,
1100-1499 az riskli,
1500-1699 iyi,
1700-1900 arası ise çok iyi olarak belirtiliyor.

FİNANSBANK’TAN BAYRAMA ÖZEL KREDİ

Finansbank, nakit ihtiyacı duyan müşterilerine özel ihtiyaç kredisini sundu. 3 ay ödeme olmayan kredi ile vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Bayram kredisinde faiz oranları yüzde 1,39’dan başlıyor.
10 bin TL olarak kullanılan bayram kredilerinde 36 ay vade seçeneği ile aylık taksitler 371 TL tutarında gerçekleşiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir