Bilim, TeknolojiEkonomi

Türk Telekom bedava internet veriyor! Türk Telekom bedava internet 2021 için sadece bunu yapın!

En çok tercih edilen GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom tarafından yeni bir kampanya açıklaması geldi. Şirket, yaptığı açıklamasında faturaları için ilk defa otomatik ödeme talimatı veren bireysel müşterilerine aylık olarak 2 GB bedava internet vereceğini duyurdu.

Pandemi nedeniyle vatandaşlar günün büyük bir kısmını evlerinde geçiriyor. Bu da internet kullanımını artırıyor. Bu noktada vatandaşlar bedava internet araştırması yapmaya başladı. Türk Telekom yaptığı açıklamasında bedava internet verdiğini duyurdu.

BEDAVA İNTERNET İÇİN BUNU YAPIN

Türk Telekom kullanıcıları bedava internet almak için araştırma yapıyor. Firma yaptığı açıklamasında bedava internet kullanmak isteyen bireysel müşterilerinin bankalar ya da online işlemler üzerinden ilk defa otomatik ödeme talimatı vermelerinin yeterli olacağı ifade edildi.

BİREYSEL FATURALARI MÜŞTERİLER YARARLANABİLECEK

Türk Telekom, yaptığı açıklamasında bireysel faturalı müşterilerinin bu uygulamadan yararlanabileceği ifade edildi. Otomatik ödeme talimatı veren mobil bireysel faturalı müşteriler 30 gün boyunca geçerli olacak 2 GB internet hediyesi kazanabiliyor.

Banka yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza Aylık 2 GB Hediye!

​​Türk Telekom Online İşlemler Web Sayfası, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından birinin aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren mobil bireysel faturalı müşteriler, tek seferlik aylık 2 GB hediye internet kazanıyor.

Siz de hemen otomatik fatura ödeme talimatı verin, bir ay boyunca geçerli 2 GB hediye internet kazanın!​​​​

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir