İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

İŞKUR’da yayımlandı! Muratpaşa Belediyesi vasıflı vasıfsız eleman alıyor!

Antalya Muratpaşa Belediyesi‘nin İŞKUR‘da yayımlanan ilanına göre, belediye bünyesine geçici kadro konumunda ilkokul, ortaokul, lise, üniversite mezunu vasıflı vasıfsız 13 işçi alımı yapılacak.

 

En az ilkokul mezunu 13 vasıfsız eleman alınacak. Mutfak görevlisi, kasiyer, temizlik görevlisi, plaj görevlisi, beden işçisi ve buz pateni eğitmeni pozisyonlarına işçi aranıyor.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Her pozisyonun kendi şartları bulunuyor.

Mutfak görevlisi için; en az Ortaokul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, alanında en az 1 yıl deneyimli olmak ve Antalya merkez ve belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak şartı var.

Temizlik görevlisi için en az okuryazar olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak ve Antalya merkez ve belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak şartı aranıyor.

Plaj görevlisi için; en az Ortaokul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, alanında en az 1 yıl deneyimli olmak ve Antalya merkez ve belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak.

Kasiyer için en az lise mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, alanında en az 1 yıl deneyimli olmak ve Antalya merkez ve belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak.

Beden işçisi için en az ortaokul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak olmak ve Antalya merkez ve belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak.

Buz pateni eğitmeni için de en az Ortaokul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, artistik buz pateni belgesine sahip olmak ve Antalya merkez ve belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak şartları bulunuyor.

Başvurular 12 Temmuz’a kadar İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylar kura ile belirlenecek. Başvuruları kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir