Ekonomi

PTT müjdeyi verdi! Size en yakın merkeze gidin, anında 80 bin TL’ye varan kredinizi alın!

PTT tarafından acil nakit ihtiyacı olanlar için müjde verildi. Banka resmi web sayfası üzerinden yapmış olduğu açıklamasında yeni kredi kampanyası ile ilgili tüm detayları açıkladı. Yapılan açıklamada en yakın merkeze gidilmesi durumunda 80 bin TL’ye kadar krediyi anında alınabileceğini ifade edildi. Detaylar haberimizde..

PTT DETAYLARI AÇIKLADI

Banka yaptığı açıklamasında acil nakit ihtiyacı olan emeklilere kefilsiz, şartsız kolay emekli kredisi verileceğini şu şekilde duyurdu:

Hemen en yakın PTT merkezine gelin 80.000 TL’ ye kadar kredinizi anında alın.

Faiz oranı; 3 – 36 ay vadede 1.250 TL – 80.000 TL tutar aralığında %2,79’dur.

Kredi Tahsis Ücreti kullanılan kredi tutarının binde beş’i kadardır.

Kampanya kapsamında sunulan kredide alt limit 1.250 TL, üst limit 80.000 TL’ dir

Kredi işlemlerinden 80 yaşına kadar olan ve emekli maaşını PTT’den alan emekliler yararlanabilecektir.

(Müşteri yaşı ve vade süresinin toplamı 83 yılı geçemeyecektir. Örneğin 80 yaşında olan bir emekli 4 yıl vadeli kredi alamayacak fakat 3 yıl vadeli kredi alabilecektir)

36 AY VADELİ KREDİ VERİLİYOR

PTT başlatmış olduğu kredi kampanyası için başvuruların şubeden yapılabileceğini duyurdu. En az 3 en fazla 36 ay vade ile 80 bin TL’ye kadar kredi verileceği açıklandı.

Kredi işlemleri için başvuruda bulunacakların 80 yaşına kadar olması ve emeklilerin maaşlarını PTT’den alması gerektiği ifade edildi. PTT’nin Aktifbank ile birlikte hazırladığı bu kampanya ile ilgili detaylar şu şekilde aktarıldı:

İşyerlerimize kredi kullanma talebiyle bizzat müşterinin kendisinin nüfus cüzdanı veya T.C. kimlik kartıyla başvurması gerekmektedir. Vekaletname ile bir başkası adına kredi kullanılmasına yönelik talepler karşılanmamaktadır.

Kredi işlemlerinde işyerlerimizde bulunan ilgili Bankanın kredi evraklarının doldurulması ve imzalanması gerekmektedir.

Kredi işlemlerinde başvurunun yapılması akabinde tüm kredi değerlendirmeleri ve hesaplamaları Bankalar tarafından yapılmaktadır. Kredi değerlendirme sürecinde Şirketimiz ile herhangi bir bağlantısı olmayan kendisini komisyoncu/aracı olarak tanıtan şahısların ve Şirketimizin herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Kredi işlemleri esnasında kredi tutarlarından kesilen masraflar Bankalar tarafından alınmaktadır. Kredi tutarlarından dosya masrafı ve sigorta masrafı vb. adlar altında kesilen tutarların iadesi konularında ilgili Banka nezdinde girişimde bulunulması gerekmektedir.

Kredilere ilişkin cayma hakkı işlemleri işyerlerimizden yapılmamaktadır. Bu nedenle Anlaşmalı Bankalar adına işyerlerimizden kredi kullanan müşterilerin, kullanmış oldukları kredilerine ilişkin cayma hakkı taleplerini ilgili Bankaya iletmeleri gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir