EkonomiGenelGündemPersonel Alımı

Yurtdışına açılmak isteyenlere Getir’den süper fırsat! Birçok alandan alım yapılıyor!

Son dönemde ülkemizin en çok talep gören mobil ticaret uygulamalarından biri olan Getir, bünyesini büyütmeye devam ediyor. Faaliyetlerine İstanbul ile başlayan ve daha sonra 2 sene içinde 81 ilde hizmet vermeye başlayan Getir, yurtdışına da açıldı. Dünyanın farklı yerlerinde şubeler açılırken personel alımları da hız kazandı. İşte yurtdışına açılmak ve Getir bünyesine dahil olmak isteyen vatandaşlar için Getir‘e başvuru detayları…

İlk olarak Londra’da, ardından Paris ve Berlin’de hizmet vermeye başlayan Getir’e alımlar devam ediyor. Yurtdışına açılmak ve orada çalışmak isteyen vatandaşların ilgisini çeken ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Peki başvurular nasıl yapılıyor?

FARKLI ALANLARDA ALIM YAPILIYOR

Getir, kendi bünyesinde farklı kadrolara personel alımı yapıyor. Bu alanlar arasında:

Muhasebe Uzmanı

Müşteri Hizmetleri Operasyon

Kiralama Yöneticisi

Filo Yöneticisi / Yönetmeni

Satış Muhasebe Ekip Lideri

Bayi İlişkileri Uzman

Eğitim Uzmanı

Sürüş Güvenliği Uzmanı

Kurye

Motokurye pozisyonları mevcut.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

Sık sık bünyesine personel alımı yapan Getir’e başvurular Kariyer net, LinkedIn veya Getir Global üzerinden alınıyor. İngiltere, Fransa ve Almanya başvuruları için ise özellikle LinkedIn ve Getir Global sayfalarında bulunan ilanların takip edilmesi gerekiyor.

Getir Global’de Amsterdam’dan başlayarak Türkiye de dahil olmak üzere birçok şehirde iş ilanı bulunabiliyor. Bunun için siteden açık pozisyonların takip edilmesi, şartların detaylı bir şekilde okunması ve sonrasında çıkacak başvuru formuna gerekli bilgilerin yazılması gerekiyor. Daha sonra başvuru formunu göndererek süreci tamamlayabilirsiniz. Getir Global alım sayfası için TIKLAYINIZ.