Kültür-sanat

Carole Hakko hayatını kaybetti! Carole Hakko kaç yaşında?

Gelen bir son dakika haberine göre kanser hastası çocuklarının isteklerini yerine getirmek için kurulan “Bir Dilek Tut-Make A Wish” derneğinin başkanı olan Carola Hakko hayatını kaybetti. Ünlü ismin hayatını kaybetmesinden sonra internet üzerinde Carole Hakko kimdir? Carole Hakko kaç yaşında? Araştırmaları yapılmaya başlandı.

Dün sabah saatlerinde vefat ettiği duyurulan Carole Hakko pankreas kanseri sebebiyle vefat etti. Hakko’nun vefatı tüm sevenlerini yasa boğarken, dostları ise sosyal medya üzerinde peş peşe paylaşım yaparak, üzüntülerini dile getirdi.

Romina Hakko ve Alan Hakko’nun annesi olan Carole Hakko bir süredir pankreas kanseri sebebi ile tedavi görüyordu. Dün sabah tedavi gördüğü kansere yenilerek hayatını kaybeden ünlü ismin cenazesi İngiltere’de yapılacak.

Konu ile ilgili Make A Wish Derneği Twitter üzerinden şu açıklamayı yaptı:

“Çok değerli kurucu başkanımız Carole Hakko’nun  yakalandığı yaman hastalıkla verdiği cesur mücadelenin ardından aramızdan ayrılışını derin bir üzüntü ile duyuruyoruz. Carole Hakko her zaman kalbimizde en sevgili “Başkanımız” olarak kalacak”

Carola Hakko 65 yaşında hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir