Gündem

Lütfü Türkkan Suriyeli ve diğer göçmenlerin kendi vatanlarına gönderileceğini açıkladı!

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, iktidara geldiklerinde tüm Suriyeli ve diğer göçmenlerin kendi vatanlarına gönderileceğini belirtti. Türkiye’nin silahsız bir istilayla karşı karşıya olduğunu belirten Türkkan, ‘’Türkiye’de misafirliği artık sona eren Suriyeliler ve diğer sığınmacı gruplar vatanlarına geri dönecekler’’ dedi.

Türkkan Suriyeli ve diğer göçmenlerinin gönderileceğine dair yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı;

”Ülkemiz silahsız bir istilayla karşı karşıya”

Türkiye’de bulunan sığınmacı sayısı Türkiye’nin kültürel ve etnik dokusunu değiştirecek şekilde hızla ilerliyor. Yani ülkemiz silahsız bir istilayla karşı karşıya şu anda. Türkiye Orta Doğu’nun göç merkezi hâline gelerek millî güvenliği tehdit edilirken, Avrupa’ysa, Türkiye’yi, sığınmacıların kendi memleketlerine gelmesini önleyen bir duvar gibi görüyor. Türkiye, Adalet ve Kalkınma Partisinin yanlış dış politikası sonucunda dünyanın en büyük göç merkezi konumuna geldi. Türkiye Cumhuriyeti devletinin hudutları kanla çizilmiştir ve bu hudutlar bizim namusumuzdur.

Türk milleti böyle bir külfete daha fazla katlanamaz. Türk halkının vergileri üzerinden finanse edilen sığınmacıların Türkiye’deki varlığı sürdürülebilir değildir. İYİ Partinin iktidarında Türkiye dünyanın göç merkezi olmaktan kurtulacak, sınır politikalarımız “hudut namustur” ilkesine göre yeniden inşa edilecek. Türkiye’de misafirliği artık sona eren Suriyeliler ve diğer sığınmacı gruplar vatanlarına geri dönecekler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir