Genel

BİM market duyurdu! Yarından itibaren geçerli olacak!

Türkiye’nin pek çok noktasında mağazası olan BİM, müşterileri için önemli bir açıklama yaptı. Banka yaptığı açıklamasında, 16 Temmuz tarihinden itibaren pek çok ürünün bayram öncesi raflarda indirimli bir şekilde yer alacağını açıkladı.

İndirimli BİM ürünlerinden almak isteyenler BİM aktüel kataloğu araştırması yapıyor. Bu hafta 16 Temmuz Cuma günü indirimli olarak ürünleri alabilecek vatandaşlar için 16 Temmuz BİM aktüel ürünler kataloğu haberimizde..

16 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

BİM yaptığı açıklamasında 16 Temmuz tarihinden itibaren çeşitli mutfak ürünlerinden ev gereçlerine, çocuk oyuncaklarından Kurban Bayramı şekerlerine kadar pek çok ürünün indirimli olarak satılacağını açıkladı.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER BİRİNCİ SAYFA

BİM aktüel ürünler ilk sayfada vantilatör, haşere öldürücü, çapraz çanta, spor ayakkabısı, 8 bölgeleri çok amaçlı dolap, termos ve buharlı temizleme makinesi gibi pek çok ürünün indirimli olarak satılacağı görüldü.

 

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER İKİNCİ SAYFA

16 Temmuz BİM aktüel ürünler kataloğunda sunum tabakları, tatile gidecekler için parmak arası terlik tek kişilik nevresim seti, kadife plaj havlusu, banyo seti, çay tabağı gibi çeşitli mutfak eşyalarının satılacağı görüldü.