Genel

Akbank’tan müşterileri için özür paketi! 31 Temmuz’a kadar yararlanabilirsiniz!

Akbank, geçtiğimiz hafta müşterilerini 2-3 gün hizmet kesintisi sebebi ile hizmet verememişti. Öyle ki, müşteriler, ATM’leri kullanamamanın yanında banka hesaplarını ve bankalarındaki paraları da kullanamamıştı. Ana bilgisayardan kaynaklı olduğu belirtilen arızanın giderilmesinden sonra Akbank’tan müşterileri için dev adım geldi.

Akbank, müşterilerine göndermiş olduğu SMS içerisinde yaşanan kesinti sebebiyle yeni bir uygulama başlattıklarını ve bu uygulamaların 31 Temmuz tarihine kadar kullanılabileceğini belirtti.

2 GÜNLÜK HİZMET KESİNTİSİ YAŞANDI

Akbank’ta geçtiğimiz haftalarda meydana gelen hizmet kesintisi sebebiyle müşteriler 2-3 gün boyunca para çekme yatırma ve hatta kartlarındaki bakiyeleri bile kullanamadı. Akbank ise bunun üzerine harekete geçerek, müşterilerinin gönlünü kazanmak için yeni adım attı.

SMS GÖNDERDİ

Akbank, müşterilerine gönderdiği SMS içerisinde şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili Akbanklı, bu bir teşekkür. Bir gönül alma. 31 Temmuz’a kadar tüm para transferiniz ve tüm bankaların ATM’lerinden yapacağınız hesaptan para çekme, yatırma işlemleriniz ücretsiz. İhtiyaç duymanız halinde krediniz de dosya masrafsız ve uygun oranlarla yine Akbank’ta. Şimdiden iyi bayramlar dileriz. Her zaman dediğimiz gibi her şey, sizin için”