Genel

Binomo Müşteri Hizmetleri’ne kolaylıkla ulaşmanın kısa yolları

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Online ticaret platformu Binomoda işlem yaparken aklınıza bir soru düştüğünde yahut bir sorunla karşılaştığınızda, size destek verecek Binomo Müşteri Hizmetleri bulunuyor. Binomo müşteri hizmetlerine e-posta veya canlı sohbet aracılığıyla ulaşmak artık çok kolay.

Hayatımız her geçen gün teknolojiyle daha çok iç içe geçiyor. Akıllı telefonlarımız, temel ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz bir sürü özellik içeriyor. Günlük yaşamımızı uygulamalar aracılığıyla programlıyor, birkaç tuşla alışverişimizi yapıyor, finansal ihtiyaçlarımızı bankaya gitmeden de rahatlıkla halledebiliyoruz.

Teknolojinin ilerleyişi sadece temel ihtiyaçlar konusunda değil, yeni bir dil öğrenme, hobi edinerek bu alanda ilerleme, kendimize ek gelir kaynakları yaratma konularında da fazlasıyla seçenek sunuyor. Küçük ama düzenli olarak birikimini artırmayı kim istemez ki… Online ticaret platformları da tasarrufları büyüterek ek gelir elde edebileceğimiz yeni alternatifler arasında yer alıyor. Birikimlerimizi  rahatlıkla izleyip yönetebildiğimiz bu platformlar, teknolojiyle olan deneyimimizi de geliştiriyor.

Binomo ile yatırım yapmayı öğrenin

Türkiye dahil 133 ülkede her gün 1 milyon kişinin işlem yaptığı Binomo da birikimlerini artırmak isteyenlere yatırımı öğretmesi ve işlem kolaylığı sağlamasıyla öne çıkıyor. 70’den fazla varlığa yatırım yapabileceğiniz Binomo’da amaç, seçtiğiniz varlığın grafikteki seyrinin hangi yöne doğru gideceğini bilmek ve fiyat değişikliklerini öngörmek. Bunun için Binomo, yatırım yapmayı öğrenmek isteyenler için demo hesap seçeneği sunuyor. Önce tanımlı e-posta adresinizle kendinize bir kayıt oluşturuyor ve Binomo’ya giriş şifrenizi belirliyorsunuz.

Karşılama ekranında yatırım yapmayı öğrenmek mi, yoksa hemen işlem yapmaya başlamak mı diye iki seçenek sunuluyor. Daha önce hiç işlem yapmadığınızı belirttiğinizde, demo hesap üzerinden eğitime başlıyorsunuz. Demo hesabında size sanal olarak 8.000 TL tanımlanıyor. Bu aşamada, menüde yer alanlar ve platformdaki araçlar tanıtılıyor. Ana ekranın sol tarafındaki “eğitim” ikonuna tıkladığınızda, sistemi anlatan, işlemleri nasıl yapabileceğinize gösteren videolara erişebiliyorsunuz. Grafikleri nasıl okuyacağınızdan göstergelerin yorumlanmasına, zaman aralıklarının öneminden varlık önerilerine kadar her başlık ayrıntılı bir şekilde açıklanıyor.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Binomo Müşteri Hizmetleri var

Tüm bunları yaparken doğal olarak bir öğrenme sürecinden geçiyoruz. Herkes aynı hızda ve seviyede dijitalleşmiyor. Acil olmayan durumlarda bilen birilerine sorup, nasıl yapılacağını öğrenmek istiyoruz. Anlık çözüm gerektiren konularda ise konuyla ilgili yetkili birilerine ulaşmak için ya bir telefon numarası arıyoruz ya da internet sitesinde tıklanacak bir köşe. O yüzden, teknoloji söz konusu olduğunda beklenmedik durumlarla karşılaşmak çok olağan. Mesela, bilgisayarınız ya da telefonunuz düzgün çalışıyor ama site bir türlü açılmıyor. Siteye girdiniz ama bu sefer de hesabınıza ulaşamıyorsunuz. İşlem sırasında ekran dondu, ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. İçerikle ilgili olarak ya da teknik açıdan hiç fark etmez, herhangi bir sorunuz olduğunda Binomo Müşteri Hizmetleri size yardımcı oluyor. Apple Store ve Google Play marketteki uygulama adımlarından sosyal medya hesaplarına, e-posta ile erişimden anında sohbete kadar çok farklı kanallar aracılığıyla Binomo size her zaman destek oluyor.

Binomo’da yatırıma canlı destek

Mesela işlem yaparken kafanıza bir soru takıldı. Hemen sol kolonun altında yer alan soru işareti ikonunu tıklayarak Binomo’dan Türkçe olarak canlı destek alabilirsiniz. Açılan pencereden size yanıt verecek olan Binomo temsilcisiyle karşılıklı sohbet eder gibi adım adım sorunuzu çözüme ulaştırabilirsiniz. Demo ya da gerçek hesap hiç fark etmez. O an tereddütte kaldığınız ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz her ne varsa, soru işareti ikonuna tıklayarak Binomo temsilcine ulaşabilir, 30 saniye gibi kısa bir süre içinde Türkçe olarak iletişime başlayabilirsiniz.

Binomo ile e-posta iletişimi

Diyelim ki e-posta adresi ve şifrenizi doğru yazmanıza rağmen hesabınıza ulaşamıyorsunuz. www.binomo.com adresinin en altında yer alan support@binomo.com e-posta adresine durumu özetleyen mesajınızı gönderebilirsiniz. Binomo Müşteri Hizmetleri size en geç 1 iş günü içinde yanıt verir. Size sağlıklı bir şekilde ulaşılabilmesi için Binomo’ya kaydolduğunuz e-posta adresinizi doğru yazdığınızı mutlaka kontrol edin. Eğer işlemler sırasında başka sorularınız oluşursa, e-postanıza ekran görselleri de ekleyebilirsiniz. Sorununuzun anlaşılması ve kısa sürede çözülmesi için yardımcı olacaktır.

Binomo Yardım Merkezi

Konumuz ürün ya da hizmetler mi? Ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorular için hızlı yanıt üretebilmek amacıyla hizmet veren Binomo Yardım Merkezi var. İşlemlerden stratejilere, grafik türlerinden kişisel bilgilerinize kadar temel sorularınızın yanıtına Binomo Yardım Merkezi’nden kolayca ulaşabilirsiniz.

Binomo’ya sosyal medya hesaplarından erişim

Binomo’ya Facebook, Instagram ve Twitter’daki hesaplarından da ulaşabilir, sorularınızı buradaki mesaj bölümünden de sorabilirsiniz. Yine de en hızlı çözüme, işlemler sırasında anında sohbet penceresinden ya da e-posta gönderimi ile ulaşabilirsiniz.

Online ticaret platformları da dahil olmak üzere ticaret riskli bir iştir ve her zaman ek gelir elde edemeyebilirsiniz. Bu nedenle bu durumu bilerek hareket etmek çok daha isabetli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir