İş İlanlarıİşkur İş İlanları

Bisküvi ve çikolata fabrikalarına 850 işçi alımı yapılacak!

Karaman ve Konya ilinde faaliyet gösteren Saray Bisküvi Ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, Şimşek Bisküvi Ve Gıda, Anı Bisküvi Gıda, Kalite Çikolata, Modern Çikolata, Palmiye Bisküvi Çikolata Kek Gıda, Hazal Bisküvi, Azra Bisküvi, BİFA Bisküvi ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 8 farklı iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Açık İş İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilan detaylarına göre, bisküvi fabrikalarına bay-bayan toplam 850 işçi alımı yapılacak!

BAŞVURU İŞLEMLERİ

BİFA Bisküvi tarafından, İŞKUR sayfasında yayınlanan ilan detaylarında ‘’Fabrikamız da çalıştırılmak üzere Vasıflı-Vasıfsız 18-45 yaş arası BAY-BAYAN elemana ihtiyaç vardır’’ şartı belirtilirken, Saray, Şimşek, Modern Çikolata, Palmiye ve Azra Bisküvi Fabrikalarının ilanlarında yaş sınırı belirtilmemiştir.

Bisküvi fabrikalarına işçi alımı başvuruları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Her bir ilanın son başvuru tarihi farklıdır. Bu ilanlara en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilir. Aşağıda başvuru ekranlarına ait link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak İŞKUR aracılığı ile başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. İlanları görüntülemek ve hemen başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

KALİTE ÇİKOLATA FABRİKASI

Eskişehir OSB de bulunan işletmemizde Bisküvi üretim hattında çalıştırılmak üzere Erkek /Kadın Üretim personeli alımı yapılacaktır.

Vardiyalı çalışabilecek,

Gıda üretim sektöründe çalışmış,

İşyeri çalışma kurallarına ve İSG tedbirlerine uyacak,

Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

Servis ve yemek hizmetleri mevcuttur.

Başvurular sistem başvuru sonrası şahsen fabrika adresinde yapılacaktır.

Son Başvuru tarihi: 24.07.2021

Adres: 75.YIL MAH.OSB.8.CAD.ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR

Başvuru linki: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006108900