İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel AlımıSözleşmeli Personel Alım İlanları

SGK’ya 45 personel alımı yapılacak! Proje kapsamında çalışan alımı yapılıyor

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü’nün 13 Ağustos’ta başvuru süresi bitecek olan alımına müracaatlar devam ediyor. Proje kapsamında sözleşmeli olarak 45 personel alınacağı duyurulurken adayların Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Hibe Projesi bünyesindeki Destek Ekibinde görevlendirilecekleri açıklandı.

Yukarıdaki tabloda da belirtildiği üzere tam zamanlı olarak çalışacak personellerin sözleşme süresi de 27 ay olarak duyuruldu. Alımlar İstanbul, Ankara, Aydın, Denizli, Samsun, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’dan yapılacak.

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler

Başvuru Formu ve Özgeçmiş Formu
Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi
İş deneyimini ispat etmek üzere adayların önceki işyerlerinden alacakları, çalıştıkları pozisyonu, görevlerini ve çalışma sürelerini gösteren çalışma belgeleri veya bu bilgileri içeren SGK hizmet dökümü
Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olduğunu ya da yerine getirmiş sayıldığını gösterir belge (Tecil belgesi geçerli sayılmayacaktır)
Kimlik belgesinin fotokopisi
Görevini yerine getirmeye engel bir sağlık probleminin ve seyahat engelinin olmadığına dair beyan
Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf
Adli Sicil Kaydı olmadığına ilişkin belge
Yabancı dil bilgisini gösterir belge (Yabancı dil bilgisi istenen pozisyonlar için)
Asgari ve tercih nedeni olan niteliklere ilişkin ispatlayıcı bilgi ve/veya belgeler
Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar, başvuru sırasında fotokopilerini sunmak zorunda olduğu tüm belgelerin asıllarını veya noter onaylı örneklerini veya e-devlet çıktılarını sözlü sınavdan önce Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanlığına ibraz etmek zorundadır.

SON BAŞVURULAR AĞUSTOS’TA

Adaylar yukarıda listelenen evraklarla başvurularını 13 Ağustos tarihine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanlığı Mithatpaşa Cad., No:7, Sıhhiye/Çankaya, 06430, Ankara adresine posta yoluyla veya şahsen gerçekleştirebilecekler.