Ekonomi

TEB sitesinde duyurdu! Ücretsiz veriliyor! Havale ve Eft ücreti de alınmıyor!

Türkiye’nin en eski finans kurumlarından biri olan Türk Ekonomi Bankası (TEB) üniversite öğrencilerine güzel haberi duyurdu. 18-25 yaş arası bütün öğrencilere verilen kredi kartıyla 1000 TL’den başlayan limitlerle işlemler hızlıca hallediliyor. Avantajlı kampanyalarıyla öğrenciler indirimlerden yararlanıyor. İşte TEB’de ÜniversiTEB‘li olmak…

TEB tarafından gençlerin ihtiyaçlarına uygun olarak oluşturulan ÜniversiTEB ile öğrencilerin öğrenim hayatı için birçok avantaj bir araya getirildi.
Banka, 18-25 yaş arasındaki öğrencilere yönelik sunduğu Üniversite Bankacılığı ile öğrencilerin hem birikim yapabilmesine hem de sosyal yaşamlarını kolaylaştırmaya katkıda bulunmayı hedefliyor.
CEPTETEB Hesap ile havale ve EFT işlemlerini ücretsiz yapılabilirken aynı zamanda TEB Finans Koçu sayesinde öğrenciler bütçe yönetimlerini sağlayabiliyorlar.
CEPTETEB Kredi Kartı 1.000 TL’den başlayan limitlerle ücretsiz olarak veriliyor. Ayrıca kredi kartı ile yapılan işlemlerde dijital platformlarda yüzde 50 Bonus ve restoran harcamalarında ekstra yüzde 10 Bonus kampanyalarından faydalanabiliyor.

Yurtdışında 50 binden fazla ATM

ÜniversiTEB, gençlere göre tasarlanmış Global Genç Hesap ile 100 TL, 100 Euro ve 100 Dolar’dan başlayan tutarlarla harçlık biriktirme imkanı sunuyor.
Tüm Türkiye’de “3 Banka Tek ATM” uygulaması ile ülke çapında yaygın ATM ağından yararlanabilen öğrenciler aynı zamanda ÜniversiTEB kapsamında yurt dışında 50 bini aşkın ATM’den de ücretsiz para çekebiliyorlar.
Öğrenciler, şubeye uğramadan uçtan uca dijital olarak ÜniversiTEB’li olabiliyor. ÜniversiTEB’li olup Global Genç Hesap ve CEPTETEB Kredi Kartı ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen öğrencilerin öğrenci belgelerini universite@teb.com.tr adresine göndermeleri veya CEPTETEB Kredi Kartı başvurusunda bulunmaları yeterli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir