Ekonomi

Bankada hesabı olanları ilgilendiriyor! ING RESMEN DUYURDU!

ING, isteğe bağlı tanımlanabilen Koy Kenara ile Turuncu Ekstra Banka Kart’la yapılan alışverişlerin küsuratlarını biriktirme özelliğini resmen duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada, “Turuncu Ekstra Banka Kartınız ile yapacağınız alışverişlerin küsuratlarını Koy Kenara özelliğini kullanarak, 1 TL veya 5 TL’ye tamamlayarak aradaki kuruşları e-Turuncu Hesap’ta biriktirebilir, harcamalarınız üzerinden birikenleri günden güne değerlendirebilirsiniz” denildi. İşte ING kampanyasının detayları…
ING Mobil üzerinden kolaylıkla aktive edilebilen Koy Kenara özelliğinin istenildiği zaman iptal edilme seçeneği de bulunuyor. Müşteriler Koy Kenara’yı aktive ederken, Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapılacak alışverişlerin küsuratlarının tercihe bağlı olarak 1 TL veya 5 TL’ye tamamlanmasını seçerek, küsüratların birikeceği e-Turuncu hesaplarını belirliyorlar veya yeni bir e-Turuncu hesabı açıyorlar.

Örnek Birikim Planı

Turuncu Ekstra Banka Kartı ile 12,10 TL’lik bir alışveriş yapıldığında;

küsuratların 1 TL’ye tamamlaması seçilirse 0,90 TL,
5 TL’ye tamamlaması seçilirse 2,90 TL müşterinin hesabına otomatik olarak aktarılıyor. Böylece müşteriler harcama yaparken bir yandan da birikim yapmanın tadını çıkarıyorlar.

Havale/EFT Ücreti Yok

ING müşterileri ‘Koy Kenara’ kapsamında, Turuncu ve e-Turuncu TL hesaplarında ek faizlere sahip olabiliyorlar ve ihtiyaç kredisi ödemelerinde nakit iade avantajından faydalanabiliyorlar. Aynı zamanda dijital kanallar üzerinden gerçekleştirilen para transferlerinde hiçbir ücret ödenmiyor.
Tüm ATM’lerden ücretsiz para çekip yatırabilme özelliği de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir