Genel

Dolandırıcı olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi’den olay açıklamalar!

Son günlerde Şeyma Subaşı ile yaşadığı ilişki ile magazin gündeminden düşmeyen ve Türkiye’de en çok konuşulan isimlerden biri haline gelen Mohammed Alsaloussi‘den olay açıklamalar geldi. Alsaloussi, hakkında çıkarılan ‘Dolandırıcı’ iddialarına karşılık verdi.

Yakın arkadaşı olan Mustafa Tatlıcı’ya tüm takıların, harcamaların faturasını yolladığını belirten Alsaloussi, “Şeyma’nın her ay ne kadar harcadığını ondan öğrenebilirsin. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim” dedi. Dolandırıcılık iddialarına bu şekilde noktayı koyarak ilişkiyi bitiren tarafın da kendisi olduğunu itiraf etti.

Açıklamalarına, “Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp, ‘Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı’ diyecek tek bir insan yok. Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim” diye devam eden ünlü isim hakkındaki dolandırıcı iddialarını kesin bir dille reddetti.

 

“Mustafa’ya her şeyin, tüm takıların, harcamaların faturasını yolladım. Benim banka hesabımdan, Şeyma’ya verdiğim kredi kartının ekstresine kadar her şey onda. Şeyma’nın her ay ne kadar harcadığını ondan öğrenebilirsin” açıklamasını da yapan Alsaloussi, bütün iddiaları nokta koyarken Şeyma Şubası cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.