Ekonomi

Halkbank’tan emeklilere 100 Bin TL’ye kadar düşük faizle ihtiyaç kredisi!

Halkbank kamu, özel sektör çalışanları ve emekliler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Emekliler için 100 Bin TL’ye kadar düşük faizle kredi verilecek. Peki, Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar? Kaç ay vade imkanı sunuluyor? 100.000 TL çekilen kredinin ödeme taksit tutarı ne kadar? Kredi başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar…

Halkbank’tan tüm emekliler ‘’Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi’’ kampanyasından 100 bin lira kredi limiti kullanılabiliyor. Kredi 36 aya kadar vadeli olup, 100 Bin Lira ihtiyaç kredisinin 36 ay vadeli aylık taksit tutarı 3.873,06 TL oluyor. Toplamda ise 139.430,16 Lira geri ödemesi var. 50 Bin lira ihtiyaç kredisi kullanımında ise yine 36 aylık taksit tutarı 1.936,53 TL ve bununda geri ödemesi 69.715,08 TL oluyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Halkbank ihtiyaç kredi faiz oranları emekliler, kamu ve özel sektör çalışanları için faklı seçenekler sunuyor.
Maaşını Halkbank’tan alan müşteriler ve emekliler için 1,6 oranında uygulanan faiz oranı kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları için 1,63 faiz oranı uygulanıyor.

MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,60’dan başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir.

TUTARI VE ÖDEME KOŞULLARI

Dilerseniz 100.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,60’dan başlayan faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık %1,65’den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Aylık eşit taksitli,
Artan taksitli,
Azalan taksitli,
3 ayda bir eşit taksitli,
Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Kredi faiz oranları; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve
İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir. İlgili ürünleri bulunmayan veya başvuru talep etmeyen müşterilerimiz için; tahsis ücretli faiz oranı %1,68 tahsis ücretsiz faiz oranı ise %1,73 olarak uygulanacaktır. (Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 15.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 46,97 TL’ dir.)

İlgili ürünleri bulunmayan veya başvuru talep etmeyen müşterilerimiz için; tahsis ücretli faiz oranı %1,70, tahsis ücretsiz faiz oranı ise %1,75 olarak uygulanacaktır.

Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi’nden faydalanabilmektedir.

Başvurularınızı;

Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak hemen başvurabilir ya da,
Size en yakın Halkbank Şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir