Kültür-sanat

Hande Yener ne kanseri? Hande Yener’den kanser açıklaması!

Pop dünyasının sevilen ve başarılı isimlerinden olan Hande ener verdiği bir röportajında bir senedir annesinden ve yakınlarından gizlediği hastalığını açıklandı. Hande Yener kanser olduğunu duyurmasından sonra internet üzerinden Hande Yener ne kanseri? Hande Yener’in sağlık durumu nasıl? Araştırmaları hız kazandı.

48 yaşındaki Hande Yener sevenlerini üzen bir açıklama yaptı. Yakınlarından bile gizlediği hastalığını açıkladı. Başarılı şarkıcı, kanser olduğunu açıklayarak yaşamış olduğu süreci herkesle paylaştı.

HANDE YENER NE KANSERİ?

Show TV ekranlarına röportaj veren Hande Yener, sohbet sırasında bir sene önce kanser geçirdiğini açıkladı.

Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamasında evde otururken, birden göğsünde bir kitle hissettiğini ve bunun sonunda hastaneye giderek meme kanseri olduğunu öğrendiğini söyledi.

Hande Yener meme kanseri açıklamasında, “Kendimi kontrol ederken şüphelendim ve hastaneye gittim. Akşam saati laboratuvarda bir doktorun odasına girdiğimde ‘felaket’ dediğini duydum ve yıkıldım” şeklinde konuştu.

“Öleceğimi zannettim” açıklamasında bulunan ünlü şarkıcı, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Erken teşhisin hayat kurtardığını bu süreçte öğrendim. Doktorum Cihan Uras sayesinde kemoterapi dahi görmeden atlattım hastalığı. 6 ayda bir yaşadığımı kutluyorum. Her temiz rapor çıktığında evde çığlıklarla kutlama yapıyoruz”