Ekonomi

Bayramda acil nakit ihtiyacı olanlar için bu bankalar düşük faizli kredi veriyor! 90 gün ödeme yok!

Kurban bayramı2nın yaklaşması ile birlikte vatandaşların nakde olan ihtiyaçları da artmaya başladı. Bunu üzerine harekete geçen bankalar düşük faizli kredi oranları ile vatandaşların anlık nakit ihtiyaçlarının karşılanması için destek veriyor. Kurban Bayramı düşük faizli kredi kampanyası sunan QNB Finansbank, TEB ve ING Bankası gibi pek çok bankanın faiz oranları ve detaylar haberimizde..

Bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi, anlık nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyor. Bu kredi türünde kredi çekecek vatandaşa herhangi bir teminat sorulmadan, gelir halleri ve önceki banka ilişkilerine göre anında kredi veriliyor.

90 GÜN GERİ ÖDEME YOK

Çoğu banka, pandemi sebebiyle sunduğu düşük faizli kredi ödemesinde 90 günlük geri ödemesiz ve 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi sunuyor. Kredi müjdesi ile vatandaşlar tüm ihtiyaçlarını karşılamak için düşük faizli kredi araştırması yapmaya başladı.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU ŞARTLARI NELERDİR?

Düşük faizli kredi uygulamasından yararlanmak isteyenler başvuru şartlarını merak ediyor. Genel olarak kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin taşıması gereken şartların başında yaş ve diğer bankalarla olan ilişki bulunuyor.

18 yaşını doldurmak

SSK kaydının olması (Son 3 ay)

Diğer bankalardan aldığını kredi sonucunda takibe düşmemiş olmak

Kefil (Bazı bankalar kefil talep edebiliyor)

Gelirin resmi olarak beyan edilmesi