Kültür-sanat

Arka Sokaklar hayranlarına kötü haber! Başrol diziden ayrıldı!

Kanal D ekranları başta olmak üzere Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizileri arasında olan Arka Sokaklar dizisi ile ilgili herkesi üzen bir haber geldi. Yapılan açıklamaya göre Arka Sokaklar yeni sezonunda Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan dizide olmayacak.

Dizinin başrolleri arasında olan ve ilk bölümden beri dizide rol alan Özgür Ozan diziden ayrılıyor. Oyuncunun yerini doldurmak için yapım ekibinin harekete geçerek, başarılı oyuncu İsmail Demirci ile görüşmelere başladığı ifade ediliyor.

ÇOCUKLARIYLA BİRLİKTE AYRILDI

Arka Sokaklar sezon finali bölümünde Tekin ve Zeliha yurt dışından teklif alarak dizinden ayrılacakları konuşuluyordu. Hüsnü Çoban’ın da çocuklarını canlandıran isimlerle birlikte sezon finalinde tamamen diziden ayrılacağı kararı dizide büyük bir boşluk oluşmasına neden oldu.

HÜSNÜ ÇOBAN ARTIK YOK

Arka Sokaklar dizinin sevilen karakterleri arasında olan Hüsnü Çoban’ın yeni sezonda olmayacak olması dizinin hayranlarını üzdü. Ancak yeni sezona iddialı girmek isteyen yapım ekibi, şimdiden kolları sıvayarak Hüsnü Çoban’ın yerini İsmail Demirci ile doldurmak için çalışmalara başladı. Demirci ile irtibata geçen yapım ekibinin kısa sürede görüşmelerden sonuç alması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir