Ekonomi

Ziraat Bankası 100 TL iade edecek! Son başvuru tarihi 13 Ağustos!

Ziraat Bankası yeni bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Ziraat Bankası kartı olanları yakından ilgilendiren açıklamaya göre banka, müşterilerine Bankkart Üye İşyerlerinde 2 bin TL’ye kadar çeşitli alışveriş yapmaları durumunda 100 TL iade edeceklerini açıkladı.

Üye İşyerlerinde Ziraat Bankası Bankkart ile seyahat, konaklama ve araç kiralama gibi harcamalar için 100 TL iade yapılacak. Kampanya için son başvuru tarihi 13 Ağustos olduğu açıklandı.

KAMPANYANIN KOŞULLARI

Kampanyaya Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilecektir.

Kampanya 13 Temmuz – 13 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak harcamalar için geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart ile Bankkart Üye İşyerlerimizden 2.000 TL’ye ulaşan araç kiralama, seyahat ve konaklama harcamalarına 100 TL iade kazanabilecektir.

Bir müşteriye kampanya döneminde iade edilebilecek azami tutar 100 TL ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamına girecek işlemlerin, sistemde tanımlanmış olan sektör bilgisi araç kiralama, seyahat ve konaklama faaliyetlerini içeren üye iş yerlerinden yapılması gerekmektedir.

Harcama tutarı için Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özellikleri ile yapılacak işlemlerin toplamı dikkate alınacaktır.

Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sağlamış asıl kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil ödemeler de asıl kartın kampanya harcamalarına dahil edilecektir.

İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme, para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya dahil olmuş işlemlerin iade edilmesi durumunda müşterinin kredi kartına/banka kartının ana hesabına yapılan iade de geri alınacaktır. Bu tutar kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.

İade işlemi 27 Ağustos 2021 tarihinde yapılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.