Kültür-sanat

Acı haber! Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sabah saatlerinde gelen bir son dakika haberine gör bir süredir koronavirüs salgını kapsamında tedavi gören Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Yaklaşık 20 gündür bir hastanede tedavi gören ünlü sanatçının kardeşinin vefat haberi ailesini gözyaşlarına boğdu.

41 yaşında koronavirüs salgını sebebiyle hayatını kaybeden Tektaş bugün son yolculuğuna uğurlanacak.

Ünlü sanatçı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş yaklaşık 20 gün önce koronavirüse yakalandığı tespit edilmiş, özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. İstanbul, Sarıyer/Maslak bölgesinde bulunan hastanede kalan Selçuk Tektaş’ın durumu gece saatlerine kötüleşti.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Hastanede doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Tektaş hayatını kaybetti. Acılı ailesi ve sevenleri hastanenin önünde gözyaşlarına boğuldu. Aileyi teselli etmek için Ceylan, Berkay ve Mahsun Kırmızıgül gibi pek çok sanatçı da hastaneye geldi.

ALİŞAN YIKILDI

Haftalardır kardeşi için iyi haberi bekleyen Alişan, sosyal medya üzerinden, “Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık. Cenazemiz bugün öğle namazına müteakip Teşvikiye camisinden kaldırılacaktır” ifadesini paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir