GündemKültür-sanat

Hastaneye kaldırılmıştı! Fatma Girik’in son durumu hakkında açıklama yapıldı!

Türk sinemasının usta ismi Fatma Girik, önceki gün göğsündeki bir rahatsızlık nedeniyle Bodrum’da hastaneye kaldırılmıştı. Sevenlerini korkutan Girik’in sağlık durumuna ilişkin bugün yeni bir açıklama yapıldı. Girik’in menajeri Bircan Selen’in açıklaması haberimizde…

Yeşilçam’ın sevilen oyuncusu Fatma Girik’in bir göğüs hastalıkları enfeksiyonu geçirdiği, bu nedenle tedaviye alındığı belirtilmişti. Daha sonra yapılan açıklamada Girik’in sağlık durumunun iyi olduğu ve bir süre müşahede altında tutulacağı söylenmişti.

Bugün Girik’in menajeri Bircan Silan tarafından yapılan açıklamada ise ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Silan, “Fatma Girik oksijen yetersizliğinden dolayı hastanede. Değerleri ve oksijen seviyesi normale döndü. Şu an kritik bir seviyede değil ve gayet iyi” diyerek usta ismin sevenlerine müjde verdi.

Fatma Girik’in annesi 99 yaşındaki Münevver Girik Dukav da birkaç gün önce ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Dukav’ın yoğun bakım ünitesinde yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle tedavi altına alındığı ve tedavisinin devam ettiği biliniyor.