Ekonomi

QNB Finansbank duyurdu! 10 bin TL altında borcu olanlar dikkat!

Pandemi döneminde vatandaşlar ihtiyaçlarını en kısa süreden tamamen karşılamak için bankların sunduğu kredi kampanyalarına yöneldiler. Bu kapsamda QNB Finansbank tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Banka yaptığı açıklamasında 10 bin TL borç kapatma kredisi kullananlar için aylık geri ödemenin 382.82 TL olacağını duyurdu. Borç kapatma kredisi ve detaylar haberimizde..

QNB Finansbank yaptığı açıklamasında, “Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz” ifadesini kullandı.

Borç kapatma kredisine başvuruda bulunmak isteyenlerin başvuru için T.C. kimlik numaralarını 5030’a SMS göndermesi gerektiği ifade edildi. SMS ile başvurmak istemeyenler için başvuruların şubelere yapılabileceği de aktarıldı.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ KOŞULLARI

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile bankamıza transfer edebilirsiniz.

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılabilir. Şube ekranında görünen tutarın altındaki miktarlar için transfer yapılamamaktadır.

Diğer bankalara yapılacak EFT işlemleri, sonraki iş gününde karşı bankaya ulaşmaktadır.

Kredi kartı borçları için yapılacak transferlerde ek bir işlem yapılmasına gerek yoktur ancak kredi borçları için yapılacak transferlerde müşterinin mutlaka diğer bankayla iletişime geçmesi ve bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Konut Kredisi, Ek Hesap ve QNB Finansbank’taki borçlarınız Borç Transferi Kredisi kapsamında değerlendirilememektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir