Genel

Manavgat’taki yangın çiftliği yanan Tuğba Özay felç geçirdi!

Dün AntalyA2nın Manavgat ilçesinde başlayan ve hala kontrol altına alınamayan korkunç yangına ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 3 kişinin hayatını kaybettiği, köylerin ve mahallelerin neredeyse küle döndüğü yangında, Manavgat’taki çiftliğinin yangını söyleyen Özay gözyaşlarına boğuldu.

Eski manken Tuğba Özay felç geçirdi. Hastanede yayınlamış olduğu videoda yetkililerden yardım isteyen Özay, “Her yer yangın. Dünden beri yalvarıyorum” diyerek seslendi.

“HİÇBİR YERİM TUTMUYOR”

Manavgat’taki yangın sonrasında çiftliğine gitmek için yola çıkan Özay, çiftliğinin yangını duyunca gözyaşlarına hakim olamadı. Araç içerisinde ağlayarak video çeken ve yayınlayan Özay, “Yanıyoruz, çiftliğimiz yanıyor her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyun. Manavgat’a yetişmeye çalışıyorum. Yangın uçaklarına daha çok yer verin. Bütün devlet yetkililerine sesleniyorum. Çiftliğimiz, evimiz, köyümüz her yer yanıyor. Hiçbir yerim tutmuyor. Daha çok uçak lazım. Bütün yetkililer ne olur gelin” dedi.

“FELÇ GEÇİRDİ”

Daha sonra hastane odasından görüntüsünü paylaşan Özay, sevenlerine felç geçirdiğini duyurarak, “Ben felç geçirdim arkadaşlar. Çiftliğimiz evimiz her yer yandı. Dünden beri yalvarıyorum, destek istiyorum. Yandı her yandı. Kollarım ve hiçbir yerim tutmuyor” ifadelerini kullandı.