Gündem

İYİ Partili İlay Aksoy’un paylaştığı Afgan mülteci videosu gündemde bomba gibi düştü!

İyi Partinin Kurucular Kurulu İlay Aksoy, Twitter hesabı üzerinden çok önemli bir video paylaştı. Yapılan paylaşımda Afganistan’dan yola çıkan ve Türkiye’ye doğru ilerlediği iddia edilen yüzlerce mültecinin hareket halinde olduğu görüldü. Kabalık içerisinde sadece erkeklerin olması, kadın ve çocukların bulunmaması da izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.

Türkiye, son günlerde Taliban zulümünden kaçan Afgan mültecileri konuşuyor. Sosyal medyada benzer görüntülerin paylaşılması üzerine tepkiler büyümeye başladı. Bunun üzerine İyi Parti Kurucular Kurulu İlay Aksoy Twitter hesabı üzerinden video paylaştı.

Paylaşılan video ise yeni bir tartışmayı başlatacak gibi duyuruyor. Sosyal medyada benzer görüntülerin paylaşılması üzerine tepkiler büyümeye başladı. Bunun üzerine İyi Parti Kurucular Kurulu İlay Aksoy Twitter hesabı üzerinden video paylaştı.

Paylaşılan video ise yeni bir tartışmayı başlatacak gibi duyuruyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KALABALIK İÇİNDE KADIN YA DA ÇOCUK YOK

İyi Partili Aksoy’un paylaşmış olduğu videoda Afganistan’dan yola çıkan ve Türkiye’ye doğru geldiği iddia edilen yüzlerce mülteci görülüyor. Sadece sırtlarında sırt çantası olan mültecilerin yanında kadın ya da çocuk bulunmaması dikkatlerden kaçmadı.

GÜNDEM OLDU

Paylaşılan video kısa süre içerisinde gündem oldu. Vatandaşlar yaptıkları yorumlarla videoyu paylaşmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir