Gündem

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun cansız bedeni parçalanmış olarak bulunmuştu! Cinayetin her satırında korkunç ayrıntılar! Jiletle..

Antalya’da yaklaşık 5 gün önce kaybolan üniversiteli Azra Gülendam Haytaoğlu’nun cansız bedeni bir ormanda parçalara ayrılmış bir şekilde bulundu. Ekiplerin taşıdığı valizden şüphelendiği emlakçı M.M. A. İlk sorgusunda “Banka geldi, yemek yedikten sonra gitti” ifadesi ile serbest kaldı.

Ancak soruşturmayı derinleştiren ekipler, emlakçıyı çapraz sorguya aldı. Emlakçı işlediği cani suçu “Yemek yiyip alkol aldık, aramızda tartışma çıktı. Boğarak öldürdükten sonra banyoda parçalara ayırdım” sözleriyle anlattı.

Şüpheli gözaltına alındıktan sonra ilk ifadesinde yemek yediklerini ve sonra Azra’nın gittiğini söylemesi üzerine serbest kaldı. Ekipler soruşturmayı derinleştirdiklerinde ilginç güvenlik kayıtlarına ulaştı. Görüntülerde M.M.A’nın evinden defalarca valizle çıktığını tespit edilmesi üzerine şüpheli yeniden gözaltına alındı.

BANYOYA GÖTÜRÜP PARÇALARA BÖLDÜM

2.defa emniyete alınan şüpheli bu sefer çapraz sorguda her şeyi itiraf etti. Cinayete ilişkin, “Beraber yemek yiyip alkol aldık. Aramızda tartışma çıktı. Boğarak öldürdüm. Banyoya götürüp parçalara böldüm. Kepez ilçesi Varsak’taki ormanlık alana gömdüm” dediği öğrenildi.

JİLETLE İSMİNİ YAZMIŞ

Caninin Azra Gülendam Haytaoğlu’nu acımasız bir şekilde öldürdükten sonra vücuduna jiletle ismini yazdığı belirtildi.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir