Gündem

Belediyeden aşıya teşvik kampanyası! AŞI YAPTIRANA YÜZDE 25 İNDİRİM VAR!

Aşılama konusunda önemli kararların alınacağı Kabine Toplantısı‘nın ertelenmesinin ardından gözler yeniden Belediyelerin bağımsız yürütecekleri aşıya teşvik kampanyalarına çevrildi. Teşvik konusunda ilk resmi adım ise Trabzon‘dan geldi. Trabzon Turizm İşletmecileri ve Seyahat Acenteleri Derneği (TİSAD) ile İl Sağlık Müdürlüğünce başlatılan, Kovid-19’la mücadele kapsamında aşıya karşı teşvik kampanyası protokolü imzalandı.

İl Sağlık Müdürü Hakan Usta ve TİSAD Başkanı Murat Çavga, “Pandemi Sürecinde Aşı Çalışmaları ve Turizm Odaklı İndirim Kampanyası” protokolüne imza attı. Duyurulan kampanyada Ağustos ayı sonuna kadar aşı olan vatandaşların kampanya kapsamındaki işletmelerde yüzde 10-25 arası indirimlerden yararlanabilecekleri açıklandı.

Kampanyada yaklaşık 35 firma bulunuyor. Bu firmalar, çift doz aşısını tamamlayanlara 1-31 Ağustos tarihleri arasında indirimlerden yararlanma imkanı sunuyor.

Kampanya kapsamında yapılan açıklama ise şöyle:

“İndirimden faydalanmak için E-Nabız ya da HES uygulaması üzerinden çift doz aşınızın tamamlandığını ya da 15 Temmuz tarihinden sonra ilk doz aşınızı olduğunuzu belgelemeniz yeterlidir. Kampanya 1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir