Gündem

Vahşi bir şekilde öldürülen Azra Gülendam Haytaoğlu’nun babası konuştu! Herkes buz kesti!

Antalya’da bir süredir kayıp olarak aranan Azra Gülendam Haytaoğlu’ndan dün acı haber geldi. Genç kızın Mustafa Murat Ayhan tarafından vahşi bir şekilde öldürüldükten sonra ormanlık alana götürüldüğü öğrenildi. Genç kızın babası, hafta içi her sabah Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına katıldı.

Canlı yayında gözyaşlarını tutamayan acılı baba Mustafa Haytaoğlu, “Adam bir nevi avcı. Bu adamın daha çok olayları var, soğukkanlı ve profesyonel. Jiletle üstüne adını yazmış” şeklinde konuştu.

“BEN O ADAMIN OĞLUNUN SAÇINI OKŞARIM” NİYE BİLİYOR MUSUNUZ?

Canlı yayına katıldığında, ”O adamın 9 yaşında bir çocuğu varmış. Şu an benim yanımda olsa ben ne yaparım biliyor musunuz? Onun saçını okşarım. Niye biliyor musunuz? Ben bir babayım onun ne suçu var” diyen baba gözyaşlarına hakim olamadı.

DAHA ÖNCE TANIŞMIŞLIKLARI YOK

Baba Haytaoğlu, açıklamasında “Kamera kayıtlarında adam geliyor arabayla. Kızımı ‘gel sana çorba içereyim, hastaneye gidelim’ diyerek yoldan çıkarıyor. Olay bu. Benim kızım birisiyle görüşmek istese babası yaşındaki biriyle mi görüşür” dedi.

Azra ile katil zanlısının daha önce tanıştığı iddialarının doğru olmadığını söyleyen baba, sözlerine “Daha önce bir tanışıklıkları yok. Evde kimliğini bırakmış, kızım planlı gitmiyor. Kızım kafede çalışırken oraya gelip tanışıyor, adam bir nevi avcı” şeklinde devam etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir