Ekonomi

Yapı Kredi’den kefilsiz 3 ay ertelemeli 30 bin TL kredi kampanyası açıklandı!

Bankalar nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar için kredi kampanyalarını peş peşe duyuruyor. Yapı Kredi de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve acil nakit ihtiyacı olan herkese 3 ay ertelemeli 30.000 TL evraksız, kefilsiz, anında onaylı kredi veriyor. Kredi detayları haberimizde…

Herhangi bir evrak ya da kefil göstermeden alınabilen krediye başvurular için şubeye gitmeye de gerek kalmıyor. Yeni ihtiyaç kredisi paketi kapsamında 3 ay ödeme ertelemeli acil nakit desteği veriliyor. Başvurular, Yapı Kredi mobil veya internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor.

KREDİ DETAYLARI

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden başvuru yapan ve T.C. vatandaşı olan herkes 30 bin TL’ye kadar nakit kredi çekebiliyor.

Düşük faizli kredi olarak yayınlanan yeni kredi kampanyası Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olacak. 3 ay sonra başlayan ödemelerin vadesi 36 aya kadar uzatılabiliyor. Peki kredi başvurusu için şartlar neler?

Kredi çekmek isteyen vatandaşların öncelikle internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden kredi başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Değerlendirilen başvurular ön onay alması halinde kredi notu ve kredi sicili temiz olan vatandaşlar hemen banka hesabı üzerinden parayı alabiliyor.

Kredi notu düşük olanların ise kefil göstermeleri gerekiyor.

Başvurular hem banka şubelerinden hem de internet aracılığıyla yapılabiliyor. Ancak kredi notu düşük olanların şubeye giderek şahsen başvuruda bulunmaları daha iyi bir tercih olarak biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir