Ekonomi

QNB Finansbank müjdeyi verdi! Faizsiz 20.000 TL kredi kampanyası duyuruldu

Maddi sıkıntılarla boğuşan ve acil nakit paraya ihtiyaç duyan herkes için müjde verildi. QNB Finansbank ihtiyaç sahipleri için faizsiz tam 20 bin TL kredi veriyor. Bu kredi kampanyasından başvuru şartlarını taşıyan ve başvuruda bulunan herkes yararlanabiliyor.

Sözüne Bedava Kredisi

QNB Finansbank tarafından duyurulan “Sözüne Bedava Kredi” kampanyasıyla hiç faiz ödemek zorunda kalmadan tüm acil nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor. Ancak bankanın bir şartı var: QNB Finansbank faizsiz 20 bin TL kredi kampanyasından yararlanabilmek için KOBİ statüsünde bulunuyor olmanız gerekiyor.

Tüm KOBİ’ler QNB Finansbank’a başvuruda bulunarak anında 20 bin TL limitli krediyi yüzde 0 faizle kullanabiliyor. Hemen başvuruda bulunan KOBİ’ler QNB Finansbank’ın “Sözünüze Bedava Kredi” kampanyasından kolayca yararlanabiliyor.

Kredi Koşulları

QNB Finansbank’ın faizsiz 20 bin TL kredi kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle KOBİ olmak gerekiyor. Yani yalnızca KOBİ’lere özel olarak sunulan faizsiz 20 bin TL kredi kampanyasından yararlanmak için belirlenen şartları taşıyor olmak gerekiyor.

QNB Finansbank faizsiz ve 12 ay vadeli 20 bin TL kredi kampanyasından yararlanabilmek için tüm KOBİ’lerin işlem tutarı sözü vermesi gerekiyor. Belirtilen işlem tutarı kullanılacak kredi limitinin 4 katı seviyesinde olmalıdır.

Ayrıca KOBİ’lerin bu kredi kampanyasından yararlanabilmesi için yıllık cirosunun en fazla 8 milyon TL seviyesinde olması şartı bulunuyor. Bu şartları sağlayan tüm KOBİ’ler hemen başvuruda bulunarak 20 bin TL’ye kadar krediyi faizsiz ve 12 ay vadeli şekilde kullanabiliyorlar.

Başvurular Nasıl Yapılıyor?

QNB Finansbank 20 bin TL faizsiz kredi başvurusu işlemleri QNB Finansbank şubelerine şahsen giderek yapılabiliyor. Ayrıca QNB Finansbank Çağrı Merkezi, QNB Finansbank İnternet Şubesi, QNB Finansbank Mobil Şubesi üzerinden de başvuruda bulunulabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir