Ekonomi

Emekliye 1000 TL karşılıksız nakit ödeme kampanyası devam ediyor!

Denizbank‘tan emeklilere müjde verildi! Banka, emeklilere 1000 TL geri ödemesiz promosyon kampanyasını duyurdu. Karşılıksız olarak verilen bu ücretin alınması için bankanın sunduğu tek şart ise maaşın 3 yıl boyunca Denizbank‘tan çekilmesi. Başka hiçbir şart olmadan 1000 TL ödeme yapan Denizbank, promosyon detaylarını sitesinde paylaştı. Emekli promosyonunun tüm detayları haberimizde…

Bankalar emeklilere uygun faiz oranlı krediler dışında promosyon desteği de sunuyor. Bankalar tarafından oluşturulan promosyon kampanyalarına Denizbank da katıldı. Denizbank, maaşını 3 yıl boyunca buradan çekmeyi taahhüt eden emeklilere 1000 TL’ye varan promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

EMEKLİ PROMOSYONU DETAYLARI

Denizbank’ın resmi internet sitesinde emekli promosyonuna ilişkin detaylar yayımlandı. Yayımlanan bilgilere göre:

Aylık 1.500 TL altında maaş alanlara 675 TL,

Aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanlara 850 TL,

2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Bankadan birden fazla emekli maaşı alan emeklilere ise maaş tutarı toplamı baz alınarak promosyon verilecek.

18 yaş altı olup emekli maaşı alanlarda ise;

Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecek. Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara da kendi gelir/aylık tutarı ile banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamı esas alınarak velisine promosyon ödemesi yapılacak.

EMEKLİ PROMOSYONUNA BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

Vatandaşlar maaşlarını şubeye gitmeleri gerekmeksizin Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden Denizbank’a aktarabiliyorlar. Daha sonra 0850 222 0 800 numaralı hattı arayarak, 3 yıl boyunca Denizbank’ta kalma sözü veriliyor. Sonrasında promosyon kampanyasına dahil olunabiliyor.

Alınan promosyonlar hesaba peşin yatıyor. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir