Ekonomi

Yapı Kredi’den 1.200 TL ile 1.750 TL nakit promosyon kampanyası duyuruldu

Yapı Kredi‘den ek koşulsuz şartsız nakit promosyon kampanyası açıklandı! Maaşını Yapı Kredi’den alan T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel Emeklilik Paketi kapsamında 1750 TL’ye kadar promosyon veriliyor.

EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI

1 Nisan 2021 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşteriler 1.750 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyorlar.

Promosyon taahhütnamesinin imzalanmasının ardından, hiçbir ek koşul olmadan:

bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 1.200 TL,
1500 TL-2500 TL arasındaysa 1.500 TL,
2500 TL’nin üzerindeyse 1.750 TL nakit promosyon ödeniyor.

1.750 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılabiliyor.

Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibariyle, banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanıyor ve tek bir promosyon ödemesi yapılıyor.

Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

EMEKLİ MAAŞLARINI YAPI KREDİ’DEN ALMAK

Yapı Kredi tarafından yapılan resmi açıklama şöyle:

“Yapı Kredi müşterisi iseniz sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğrayabilir, 444 0 444 / 0850 222 0 444’ten Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilir veya Bireysel İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil, e-Devlet kanallarından SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz. Yapı Kredi müşterisi değilseniz e-Devlet veya SGK Müdürlükleri vasıtasıyla SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz. Yeni emekli olacaklar için; SSK veya Bağ-Kur‘dan emekli olacaksanız e-Devlet / SGK Müdürlüklerine yapacağınız başvuruda, Emekli Sandığı’ndan emekli olacaksanız çalışmakta olduğunuz kuruma ileteceğiniz emeklilik başvurusu dilekçesinde Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir