Ekonomi

Denizbank’tan acil ihtiyaçlar ve borçlar için 20.000 TL! İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler için açıklandı

Bankalar, ihtiyaçlar doğrultusunda ihtiyaç kredisi kampanyalarını art arda duyuruyorlar. Bazı bankalar 1000 TL’den başlayan alt limit belirlerken, ihtiyaç kredisi üst limiti de 100.000 TL’ye kadar çıkıyor. Denizbank da ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3 bin TL’den 200 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor. Vatandaşlar bu limit aralığından ihtiyaçları kadar olan tutarı çekebiliyorlar.

Denizbank, minimum 3 ay, maksimum 36 ay vadeyle ve yüzde 1,75 faiz oranıyla 3 bin-200 bin TL arası ihtiyaç kredisini, kredi çekmek isteyen vatandaşlara duyurdu.

Örneğin 20 bin TL kredi 36 ay vadeyle çekildiğinde aylık ödemeler 797 TL’ye denk geliyor.

Toplam geri ödeme ise 28.808,29 TL’ye denk geliyor.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank, 55 bin TL’ye kadar olan kredi başvuruları için Cebimde Kredi kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yapılan “Tüm ihtiyaçlarınız için KREDİM yazın, T.C. kimlik numaranızı 3280’e gönderin. Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize gelsin!” açıklamasının ardından başvuru için gerekli evrakın da nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi olduğu belirtildi.

Başvurular olumlu olarak değerlendirilirse kullanılabilecek kredi limiti ve vadesi cep telefonlarına kısa mesaj olarak gönderiliyor.