Kültür-sanat

Kim Milyoner Olmak İster’de şok gelişme! Yarışmacı isyan etti

Ekranların sevilen yarışma programı, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster‘de olaylı bir akşam yaşandı. Zerrin Pervane isimli bir yarışmacı, yanıt için verilen süre bitince tepki dolu sözler ortaya koydu.

Yeni bölümüyle yeniden izleyicileri ekran başına kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster’de talihsiz bir olay yaşandı. Zerrin Pervane isimli bir yarışmacı, sorulan ilk sorunun cevabını doğru tahmin ederek bir sonraki aşamaya geçti. Ancak burada “Daksil genellikle hangisiyle yazarken yapılan yazım hatalarını düzeltmek için kullanılır?” sorusuyla karşılaşan yarışmacı, süreyi dikkatli kullanamadı ve yarışmadan elendi.

Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘zaman’ konusunda uyarı yapmasına rağmen süre dolduktan sonra cevap veren Zerrin Pervane, durumu kabul etmedi. Yarışmacı Kenan İmirzalıoğlu’na “Nasıl oluyor ya! Hayır olamaz öyle bir şey” diyerek tepki gösterdi. Zerrin Pervane’nin bu davranışı Instagram’da atvmilyoner sayfası tarafından da paylaşıldı. Yapıla paylaşımın altında vatandaşlar tepki dolu yorumlarını paylaştı.