İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

En az ilkokul mezunu erkek adaylar dikkat! Üniversite bünyesine 14 işçi alınacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü, geçici işçi alım ilanı yayımladı. Başvurular 16-17 Eylül’de yapılacak. İşçiler, iki dönemlik sürelerle üniversite bünyesinde çalışacaklar. 1. Dönem 2021 Ekim, Kasım, Aralık ve 2. Dönem 2022 Ocak, Şubat, Mart olarak belirlendi. Başvuru şartlarını karşılayan adayların, 16-17 Eylül tarihlerinde İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından alacakları Geçici İşçi Alımı Başvuru Formunu doldurması ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile beraber elden teslim etmeleri gerekiyor. Başvuru şartlarını aşağıda görebilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI

Sadece erkek adaylar başvurabilirler.

Başvuru yapanların T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dahil) olmaları gerekiyor. Alınacak geçici işçiler üniversiteye bağlı birimlerde temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde istihdam edilecek.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacak, işe alınma işlemleri iptal edilecek.

İlan başvurusu kabul edilen işçilerin sayısı alınacak personellerin 4 katından (56 kişi) fazla olması durumunda 21.09.2021 Salı günü saat 10.00 da noter huzurunda kura çekilişi yapılacak.

Emekli, öğrenci, iş akdi askıda olanlar ve adli sicil kaydı olan adaylar bu alım için başvuru yapamıyor.

İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden 22 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 10:00’da üniversitenin Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir