Genel

Saç ekimi için gittiği hastaneden cansız bedeni çıktı!

28 yaşındaki İbrahim Gül İstanbul’un Bağcılar ilçesinde saç ekimi yaptırmak için gittiği hastanede hayatını kaybetti. Gül’ün cansız bedenini morgda ilk gören Dilek Özbek, genç adamın morgda kanlar içerisinde olduğunu, hastanenin ise kendilerine ameliyat öncesinde kalp krizi geçirdiğini söylediğini belirtti.

3 sene önce kuaförlük mesleğini yapmak için İtalya’ya taşınan Gül, 3 gün önce İstanbul’a geldi. Burada hem saç ektirmek hem de kuaför dükkanına malzeme almak içi Türkiye’ye dönen genç adam hayatını kaybetti.

İddiaya göre dün sabah saatlerinde Bağcılar’da bulunan özel bir hastaneye saç ekim operasyonu için giden Gül, hayatını kaybetti. Hastane görevlileri Gül’ün eşini arayarak 28 yaşındaki adamın operasyondan önce hastanede kalp krizi geçirdiğini belirtti.

KEFENİNDEN KAN SIZMIŞTI

Bunun üzerine eşi Gül’ün meslek öğretmeni olan Dilek Özbek’e haber verdi. Saç ve bakım hizmetleri okulundan meslek öğretmeni olan Dilek Özbek konuyla ilgili şunları söyledi:

“Saç ekimi için Türkiye’ye geldi. Cuma günü de ben dersteyken beni ziyarete geldi. Cumartesi günü 17 gibi hanımı beni aradı ‘İbrahim, ameliyatta kalp krizi geçirmiş, hastaneye gidip bakar mısın?’ dedi. Öldüğünü vefat ettiğini öğrenince morga girmek istedim. Kanlar içindeydi şu an konuşamıyorum, onu o halde gördüm ama bir gün önce boynuma sarılmıştı. Kefeninden kan sızmıştı. İyi ki görmüşüm onu çünkü hastane bize ameliyattan önce kalp krizi geçirdiğini söyledi ama öyle bir şey yok kan vardı. Başka İbrahim’ler ölmesin. Böyle olacaksa saç ekimi yapılmasın”

“KALP KRİZİ GEÇİRDİ, ANJİYO YAPTIK, STENT TAKTIK”

Dayısı Ahmet Yiğit ise açıklamasında “Kendi kuaför dükkanına malzeme almak için ve saç ektirmek için Türkiye’ye gelmiş. Bizim saç ekimi için geldiğinden haberimiz yoktu. Dün sabah 8’de ameliyata alınıyor, eşine 6 saat süreceğini söylüyor. Ameliyat esnasında rahatsızlık geçiriyor. Bize diyorlar ki kalp krizi geçirdi, anjiyo yaptık, stent taktık. Siz ameliyat mı yaptınız? Stent mı taktınız? Saç mı ektiniz? Her şey muallak. Hiç bir rahatsızlığı yoktu 28 yaşında sapasağlam çocuk” dedi.

28 yaşındaki genç adamın ölüm nedeni yapılacak otopsi sonrasında belli olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir