Ekonomiİşkur İş İlanlarıKamu Personelleri

Kamuya bekçi alımı için ilan yayımlandı! Bekçi alımı başvuru şartları ve tarihi

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden kurum dışı kamu personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilana göre kamu kurumuna bağlı olarak bekçi alımı yapılacağı ifade edildi.

Yayımlanan ilana göre Manisa Belediyesi Besot bünyesine personel alımı yapılacağı belirtildi. Söz konusu ilana başvurular 13 Eylül 2021 tarihinde başladı ve 15 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir.

ALIM YAPILACAK İLÇELER

Yayımlanan ilana göre 6 bekçi alımı yapılacağı ifade edildi. Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adayların Manisa merkez ve ilçelerinde ikamet etmeleri gerekiyor.

Ayrıca alınacak olan personellerin Gördes (1), Kırkağaç (4) Selendi (1) ilçelerinde çalıştırılacakları belirtildi.

Yayımlanan ilanda daimi işçi alımı yapılacağı bildirildi. İrtibat olarak İşçi Şube Müdürlüğü belirtilirken mülakat yer ve saati ile ilgili olarak şartları taşıyan kişilere bilgi verileceği vurgulandı.

ÖZGEÇMİŞ İLE BAŞVURU

Başvuru sırasında herhangi bir belge istenmeyeceği bildirilerek fotoğraflı özgeçmiş ile başvuru yapılabileceği ifade edildi.+

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda başvuru için herhangi bir e-posta adresi belirtilmediğinden dolayı kurumu arayarak e-posta adresi öğrenilebilir ve başvurular hakkında bilgi alınabilir. İşte ilanın detayları: