Kültür-sanat

MasterChef’te gerginlik yaşandı! Stüdyodan kapı dışarı edildi…

MasterChef Türkiye‘nin son bölümünde yaşanan gerginlik izleyicileri şoka uğrattı. Ekranların sevilen yarışma programının son bölümünde bir yarışmacı stüdyodan kovuldu.

MasterChef Türkiye’nin son bölümünde, eleme adayı olan yarışmacıların mücadeleleri ekrana geldi. Eleme adayları elenmemek için tezgah başına geçerken Mehmet Şef ile bir yarışmacı arasında yaşananlar gerginlik yarattı.

Eleme heyecanının yaşandığı MasterChef’te haftanın eleme adayları olan Azize, İbrahim, Hamza, Mert, Dilara ve Safanur, yarışmadan elenmemek için tezgah başına geçti. Yarışmacılar, şeflerin istedikleri siyez bulgurlu yemeği en iyi şekilde yapabilmek için mücadele etti. Yarışmayı tribünden izleyen mavi takım yarışmacısı Tunahan ise yemek yapan Safanur’a yemeği tattığı kaşığı atmasını söyledi.

Tunahan’ın “Kaşığı at Safanur” sözünü duyan Mehmet Şef ise çok sinirlendi ve üst katta oturan yarışmacılara dönerek “Yemeğe karışan kim? ” diye sordu. Tunahan da kendisi olduğunu belirtti. Mehmet Şef daha sonra Tunahan’dan stüdyoyu terk etmesini istedi.