Ekonomi

SGK’lı çalışanlara müjde! Acil ihtiyaçlar için 200 bin TL’ye varan ihtiyaç kredisi paketleri açıklandı

Bankalar, SGK‘lı çalışanların başvuruda bulunabildiği kredi paketlerini tek tek açıkladı! En az 6 ay boyunca sigortası yatan herkes bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinden yararlanabiliyor. 200 bin TL’ye varan tutardaki krediler, 36 ay vadeye bölünerek kullanılabiliyor. Kredi notu, kredi çekmek için uygun olan herkes bu imkândan yararlanabiliyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Emekli bankası olarak da bilinen dev kamu bankası Ziraat, 200 bin TL’ye kadar ihtiyaçlar için kredi çekme fırsatı sunuyor. Düşük faiz oranlarıyla, 3 ay ertelemeli ödeme fırsatı ve 36 ay vadeyle, vatandaşlar ihtiyaçlarını geciktirmeden giderebiliyorlar.

Maaş hesapları Ziraat Bankası’nda olan müşteriler düşük faiz oranlarından ve özel fırsatlardan yararlanabiliyor.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Düşük faizlerle 200 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlayan bankalardan biri olan Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler 36 ay vadeye kadar bu kredileri hemen banka şubelerine müracaat ederek alabiliyorlar.

Kredi başvurularında kredi notu ve siciline bakılıyor. Onay alan başvuruların ardından kredi işlemleri anında başlıyor ve müşteriler 36 ay vadeli verilen bu kredilerin ilk taksit ödemelerini 3 ay ertelemeli şekilde ödeyebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir