Ekonomi

Ziraat Bankasından müşterilerine müjde! Hesaplara 250 TL ödeme

Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası yeni bir kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada Bankkart’a özel Tatilsepeti’nden tek seferde 4.500 TL ve üzeri peşin yapılan harcamalara 250 TL Bankkart lira fırsatı sunulacağı ifade edildi. Ayrıca bu kampanyanın 30 Eylül 2021 tarihinde sona ereceği vurgulandı.

HANGİ DURUMLARDA GEÇERLİ OLACAK?

Bankkart a özel Tatilsepeti’nden tek seferde yapılacak 4.500 TL ve üzeri peşin harcamalara 250 TL Bankkart Lira veya taksitli işlemlerde geçerli 4 AY ERTELEME fırsatı sunulacaktır. Bu doğrultuda Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Tatilsepeti’nden 01.03.2021 ile 30.09.2021 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 4 bin 500 liralık peşin işlemlerde bu kampanya geçerli olacak.

Bu kampanyaya www.bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir ve kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi yeterli oluyor.

BANKA TARAFINDAN BELİRLENEN KOŞULLAR

Ziraat Bankasının bu kampanyası hakkında belirlediği koşullar ise şöyle oldu:

Bankkart a özel Tatilsepeti’nden tek seferde yapılacak 4.500 TL ve üzeri peşin harcamalara 250 TL Bankkart Lira veya taksitli işlemlerde geçerli 4 AY ERTELEME fırsatı sunulacaktır.

Bankkart Lira, Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Tatilsepeti’nden 01.03.2021 ile 30.09.2021 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 4.500 TL ve üzeri peşin işlemlere geçerli olacaktır.

4 AY ERTELEME, Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile Tatilsepeti’nden 01.03.2021 ile 30.09.2021 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 4.500 TL ve üzeri taksitli işlemlere geçerli olacaktır.

Kampanyaya Bankkart Mobil,www.bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.

SMS BAŞVURUSU

SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerin Bankkart özellikli POS/SanalPOS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamazlar.

Erteleme ve Bankkart Lira işlem anında kartlara yansıtılacak olup, sonradan erteleme veya Bankkart Lira yüklemesi yapılmayacaktır.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 250 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

YASAL SINIRI AŞMAYACAK

Erteleme kampanyası 4.500 TL ve üzeri taksitli işlemler için geçerli olacaktır.Taksit ve erteleme sayısının toplamı BDDK’nın belirlemiş olduğu yasal sınırı aşamayacaktır.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Kampanya, www.tatilsepeti.com ‘da kampanyanın geçerli olduğu belirtilen yurtiçi otel, tur, Kıbrıs ve Gemi için yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.Uçak bileti alımları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kazanımı sonrasında yapılan işlemin iptal veya iade edilmesi durumunda kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.

Ziraat Bankası ve Tatilsepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.