EkonomiGündem

Elektrik, su ve doğalgaz faturaları için o banka 100 lira hediye ediyor

Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine özel yeni bir kampanya duyuruldu. Bu kampanya kapsamında elektrik, su ve doğalgaz faturaları için 100 TL’ye varan para puan hediye edileceği açıklandı.

100 TL’YE KADAR HEDİYE

Konu ile ilgili olarak Yapı Kredi Bankası tarafından bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada 11 Ağustos – 10 Eylül 2021 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye edileceği bildirildi.

Ayrıca yapılan açıklamada Otomatik Ödeme Talimatı vermek ve bankacılık işlemlerinin kolayca gerçekleştirilmesi için Yapı Kredi Mobil İndir butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebileceğiniz vurgulandı.

YAPILAN DUYURU

Konu ile ilgili olarak Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Otomatik Ödeme Talimatı vermek için Bireysel İnternet Şubesi butonuna tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre oluşturabilirsiniz.